Ražotāji Luxura
Modelis: LV6
Pieejamība: Pieejams
0,00€
Bez nodokļa: 0,00€

Luxura V6

Jaunais solārijs Luxura V6 pieejams dažādās modifikācijas ar dažādu lampu skaitu no 42-48 lampas. Lampu jauda ir 180W, kas kopā ar elektroniskajām droselēm nodrošinās skaistu un intensīvu iedegumu.

E-Control sistēma ļauj izmantot “bipower” solārija lampas, kurām var mainīt starojuma līmeni pielāgojot to vajadzīgajam.

Standarta komplektācijā tiek jau piedāvāta MP3 opcija, kas ļauj klientiem pieslēgt savu mūzikas avotu solārijam un izbaidīt savu mūzikas kolekciju. Kā papildus opcijas tiek piedāvāta jaudīga mūzikas sistēma Sound Around Plus, kas ļauj pieslēgties solārija izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu.

Patīkamākam iedegumam solāriju piedāvājam aprīkot ar X-Sens un Q-sens funkcijā, kas sauļošanās seansa laikā izsmidzinās ūdeni uz ķermeni sniedzot patīkamu atvēsinājumu un kāds no patīkamajiem aromātiem uzlabos sauļošanās pieredzi.

Papildus opcijas iespējams pasūtīt katru atsevišķi vai arī pasūtot “Exclusive Package” komplektāciju, kas apvieno Q-Sens, X-Sens, Sound Around Plus, valrieksta koka durvju rokturi un Ambient Flowlight Colom dekoratīvais apgaismojums.

Modifikācijas:

42 XL Intensive – 42x180W lampas

44 XL High intensive E-power - 44x180W lampas ar elektroniskajām droselēm

48 XL High Intensive E-power – 48x180W lampas ar elektroniskajām droselēm

48 XL E-Control – 48x80-180W lampas ar regulējamu lampu jaudu

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.