Lai apskatītu cenas lūdzam reģistrēties

Jauni Megasun un Luxura solāriji pa tiešo no ražotāja ar garantiju!

Sunconcept ir solārija ražotājā Hapro Luxura partneris Iaunijā, Latvjā un Lietuvā9200 Luxura Vegaz Pure Intelligence1382 Copy. Mēs piedāvājam visus solāriju modeļus pa tiešo no ražotāja. Jau esošajiem solāriju īpašiekiem nodrošinam garantijas remontus un apkopes kā arī pēcgarantijas servisu.

Pieidāvājam iegādāties visus jaunākos Megasun solāriju modeļus ar piegādi 2-4 nedēļu laikā. Nodrošinam visas servisa apkopes un rezerves daļas jauniem un lietotiem Megasun solārijiem.

Solāriju biznesā ir svarīgi, lai jūsu salona iekāras būtu modernas, labi izskatītos un tām būtu visas modernās solāriju papildekstras. Klienti mūsdienās izvēlas kvalitatīvu servisu un ir gatavi piemaksāt, lai papildus iedeguma efektam saņemt arī patīkamas emocijas no paša solārija apmeklējuma.

Tādas ekstras kā ūdens izsidzināšnas un aroma funkcijas jau ir pazīstamas sen, tomēr jaunākajos solārijos tās ir pieejamas augstākā kvalitātē.

9200 Detail CopyPašlaik visiem ir savs mūzikas playlist kādā no mūzikas portāliem un klienti vēlas klausīties savu mūziku visur. Jaunos solārijos ir pieejamas audio sistēmas ar Bluetooth savienojumu un balss gidu. Klients var savienot savu telefonu ar solārija audio sistēmu un izbaudīt savu iecienītāko mūziku.

Internets šobrīd ir visur – arī solārijā. Jūs varat kontrolēt solāriju un redzēt atskaites par solārija darbību internetā atrodoties ceļojumā vai izbraucienā. Opcija pieejama noteiktām iekārtām.

Ja esat izlēmuši iegādāties jaunu solārija iekārtu – sazinieties ar mums! Sunconcept piedāvās labāko cenu kā arī piegādāsim un uzstādīšim solāriju Jūsu salonā!

Разработано с JooMix.