Sunconcept piedāvā iegādāties mazlietotus solārijus, fitnesa iekārtas sporta klubiem, solāriju kosmētiku kā arī jau kopš 2009. gada esam lielākā lampu ražotāja Eiropā "Isolde" oficālie pārstāvji.

Kopš 2017. gada esam kļuvuši par vadošo solāriju ražotāju Luxura un Megasun oficālajiem pārstāvjiem Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Somijā un Zviedrijā.

Piedāvājumu papildina gan jaunas solārija iekārtas gan rezerves daļas un aksesuāri.

Strādajam solāriju un skaistumkopšanas iekārtām kopš 2006. gada. 

Sekojiet mums arī www.facebook.com/sunconcept.lv/

Solāriju tirdzniecība:

Mūsu piedāvājumā vienmēr ir vairāk kā 100 dažādu ražotāju solārija iekārtas. Rīgā apskatāmi un nopērkami vairāk kā 20 solāriji. Pasūtot solāriju, ks nav mūsu noliktavā Rīgā, piegādes laiks no pasūtījuma apstiprināšanas aizņem tikai līdz 10 dienām. Nomaksas noteikumus atrunājam ar katru klientu individuāli. Mūsu piedāvātajām iekārtam ir iespējama garantija 6 mēneši, kas tiek piedāvāta atkarībā no iekārtas.

 

Fitnesa un sporta klubu aprīkojums:

Fitnesa iekārtas un spēka trenažieri tiek piedāvāti lietoti un profesionāli restaurēti un tiem ir 6 mēnesu garantija. Pirms pārdošanas tie iziet pilnīgu restaurāciju, tiem tiek nomainītas visas kustīgās detaļas, iztīrīta elektronika un nokrāsoti korpusi kā rezūltātā Jus iegūsiet praktiski jaunu iekārtu par 1/3 jaunas cenu. Iekārtu piegāde ir līdz 30 dienām. Iekārtu piegāde līdz durvīm visā Baltijā ir iekļauta cenā.

Solāriju kosmētikas vairumtirdzniecība:

Kopš 2008. gada esam ProTan, XPT un FiestaSun oficālie izplatītaji Latvijā, Igaunijā un Lietuva. XPT, FiestaSun un ProTan tā ir augstākās kvalitātes (Premium) kosmētika, kas tiek piedāvāta par vidējās un lētākās kosmētikas cenu. Esam izveidojuši savu cenu politiku, lai piedāvātu klientiem labāko kvalitāti par zemāko cenu.

Solāriju studijām un saloniem piedāvājam elastīgas vairumtirdzniecības atlaides.