Lai apskatītu cenas lūdzam reģistrēties

Ergoline 800 Excellence White 12 Copy

Izvēlieties mazlietotas  un pārbaudītas solārija iekārtas no tirgus līdera Baltijas valstīs!

Kompānija Sunconcept darbojas solāriju tirdzniecības un servisa nozarē jau kopš 2006.gada. Šajos gados esam uzkrājuši lielu pieredzi iekārtu tirdzniecībā un servisa nodrošināšana. Savus pakalpojumus piedāvājam Igaunijā, Latvija un Lietuvā. Izbraucam pie klienta nepieciešamības gadījumā kā arī palīdzam telefoniski risināt tehniskas problēmas steidzamos gadījumos.

Jauniem klientiem sniedzam bezmaksas konsultācijas jaunu salonu izveidošanā, palīdzēsim izvēlēties piemerotākās iekārtas un sniegsim bezmaksas konsultāciju par visiem tehniskajiem jautājumiem un telpu plānojumu.

Jau strādājošiem nozare20200305 152417 resized Copys profesionāliem piedāvājam konsultācijas kā uzlabot pakalpojumu un izvēlēties piemērotas solārija iekārtas. Iegādājoties jaunu solārija iekārtu ir ļoti svarīgi pasūtīt pareizo komplektāciju lai apmierinātu pašu prasīgāko klientu vēlmes kā arī padomājot par iekārtas vērtību otreizējā tirgū.

Sunconcept ir vienīgais uzņēmums Baltijā ar mazlietotu un atjaunotu solāriju piedāvājumu. Mūsu atjaunotie solāriji šobrīd ir īpaši populāri, jo pateicoties iegūldītajam darbam, tie darbojas un izskatās kā jauni. Papildus tehniskāi apkopei mēs uzlabojam solāriju apgaismojumu ar moderniem LED risinājumiem un uzstādam jaudīgu audio sistēmu. Šādi sagatavoti solāriji tiek bieži jaukti ar pavisam jaunām iekārtām, jo tie tiešām izskatās jauni un moderi, tomēr to cena ir ievērojami zemāka. Solārijus piedāvājam atjaunot pēc klienta vēlmēm – var izvēlēties solārija krāsu un papildus dizaina elementus.

Mūsu iekārtas esam piegādājuši klientiem Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā, Beļģijā, Zviedrijā, Spānijā, Īrijā, Anglijā, Somijā, Norvēģijā kā arī citās Eiropas valstīs..s l1600 Copy

Mūsu piedāvājumā vienmēr ir vairāk kā 30 dažādi mazlietoti un atjaunoti solāriji. Piegādājam lietotus solārijus no mūsu Eiropas partneru noliktavām pēc klienta pasūtījuma 10 dienu laikā.

Jautājiet mums - mēs palīdzēsim izveidot un uzlabot Jūsu biznesu!

Разработано с JooMix.